میکروپیگمنتیشن لب چیست و چگونه انجام می‌شود؟

آنجه در این مقاله می خوانید.

هزینه میکروپیگمنتیشن لب

هزینه میکروپیگمنتیشن لب در سالن زیبایی چم مناسب‌ترین قیمت ممکن است. در سالن زیبایی چم به عنوان بهترین مرکز تاتو لب در تهران هستیم و با بهترین تاتوکاران همکاری می‌نماییم. از باکیفیت‌ترین رنگ‎‌ها استفاده می‌کنیم و رضایت شما عزیزان برای ما بسیار مهم و حائز اهمیت است. قیمت میکروپیگمنتیشن لب بستگی به تخصص پیگمنتر، مواد مورد استفاده و دستگاه آن دارد. ما در سالن زیبایی چم بهترین خدمات ممکن را به شما عزیزان با بهترین قیمت ارائه می‌نماییم.

میکروپیگمنتیشن لب چیست و چگونه انجام می‌شود؟

میکروپیگمنتیشن لب یکی از روش‌های آرایش نیمه دائم صورت است. این تکنیک برای حجیم کردن لب‌ها مورد کاربرد است. همچنین سفیدی لب‌ها را برطرف کرده و با استفاده از این روش می‌توانید فرم لب‌های خود را نیز تغییر داده و آنها را قرینه کنید. توجه کنید که این کار باید توسط فردی متخصص و با تجربه انجام شود.

رنگ دانه‌های معدنی با استفاده از سوزنی نازک به لایه دوم پوست لب تزریق می‌شود. در نتیجه لب‌های شما رنگ گرفته و برجسته خواهند شد. لازم به ذکر است که این تکنیک با استفاده از دستگاه به صورت دستی انجام می‌شود. در نتیجه ممکن است به ترمیم نیاز داشته باشید. با انجام میکروپیگمنتیشن لب، همیشه لب‌هایتان خوش رنگ هستند و چهره‌ار سرزنده خواهید داشت. به راحتی با این تکنیک می‌توان ناهمواری‌ها و معایب لب را نیز از بین برد.

به‌طور کلی از مزایای میکروپیگمنتیشن لب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

هزینه میکروپیگمنتیشن لب
در سالن زیبایی چم

مراحل انجام میکروپیگمنتیشن لب

در سالن زیبایی چم با متخصص‌ترین پیگمنترها همکاری می‌نماییم. با استفاده از مواد باکیفیت و تخصص پرسنل‌مان توانستیم باکیفیت‌ترین خدمات میکروپیگمنتیشن را ارائه نماییم. از مراحل انجام کار توسط ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

مطلب مرتبط >>>>  بهترین سالن زیبایی سعادت آباد

خدمات مشاوره

با توجه به نیمه دائم بودن میکروپیگمنتیشن باید قبل از انجام از انتخاب خود اطمینان داشته باشید. به هیم دلیل ابتدای امر تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید به طور قاطع تصمیم‌گیری نمایید.

طراحی لب‌ها

طراحی لب‌ها قبل از اجرا بسیار مهم و با اهمیت است. ما با استفاده از بروزترین تجهیزات، فرم لب‌ها را برای شما طراحی می‌کنیم. تا بدانید که پس از اتمام کار لب‌هایتان به چه صورت خواهند شد. در این مرحله هر تغییری بخواهید به راحتی می‌توان اعمال کرد.

انتخاب رنگ میکروپیگمنتیشن لب

این روزها تنوع بسیار زیادی از انواع رنگ میکروپیگمنتیشن وجود دارد. در نتیجه به راحتی براساس سیلقه‌تان می‌توان رنگ مورد نظر را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در انتخاب رنگ توجه به رنگ پوست شما و رنگ فعلی لب‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بی‌حس کردن لب‌ها

با توجه به اینکه میکروپیگمنتیشن لب با استفاده از سوزن انجام می‌شود قطعا درد خواهد داشت. از طرفی لب دارای عضله و رگ‌های خونی است. برای اینکه به راحتی قادر به تحمل این درد باشید، از بهترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم.

انجام میکروپیگمنتیشن لب

ابتدا خط دور لب براساس طراحی انجام شده تاتو می‌شود. سپس از قسمت وسط لب که هفتی لب گفته می‌شود میکروپیگمنتیشن لب را شروع می‌کنیم و به آرامی به اطراف لب خواهیم رفت. توجه به سرعت متناسب و حرکت آرام دست از مهم‌ترین موارد در این مرحله است.

چرا سالن زیبایی چم را انتخاب کنیم؟

با توجه به حساسیت بسیار بالای لب انجام میکروپیگمنتیشن لب عملی تخصصی است.در نتیجه لازم است تا به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. ما در سالن زیبایی چم دارای چندین سال تجربه در ارائه خدمات آرایش دائم و نیمه دائم توانستیم به‌عنوان بهترین مرکز تاتو لب در تهران فعالیت نماییم. از مزایای ما در این مرکز زیبایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • همکاری با متخصص‌ترین پیگمنترها
 • متخصص در اجرای بهترین طراحی لب
 • استفاده از باکیفیت‌ترین مواد از بهترین برندها
 • داشتن بروزترین علوم زیبایی
 • بکارگیری جدیدترین دستگاه‌ها
 • رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی
 • احترام به تمامی حقوق مشتریان عزیزمان
مطلب مرتبط >>>>  عمارت زیبایی چم، بهترین سالن زیبایی شهرک غرب

عوارض میکروپیگمنتیشن لب

اگر میکروپیگمنتیشن لب را در محیطی بهداشتی و مرکزی معتبر انجام دهید. هیچ عوارضی برای شما به همراه نخواهد داشت. در صورت دریافت خدمات از مراکز نامعتبر احتمال وقوع عوارض زیر وجود دارد؛

لب دارای بافت بسیار حساسی است. در صورت عدم استفاده از رنگ‌های ارگانیک و باکیفیت ممکن است دچار آلرژی شوید.

عدم رعایت نکات بهداشتی سبب بروز بیماری‌های عفونی خواهد شد.

ورم کردن لب یکی از علائم طبیعی است و به هیچ عنوان جای نگرانی ندارد.ایجاد خارش و پوسته شدن لب‌ها از دیگر مواردی است که پس از میکروپیگمنتیشن لب ایجاد می‌شود. در نتیجه با دیدن این علائم نیازی به نگران شدن نیست.

بعد از میکروپیگمنتیشن لب چه کنیم؟

بعد از انجام میکروپیگمنتیشن لب لازم است تا موارد زیر را رعایت کنید. رعایت موارد زیر جهت تسریع روند بهبود پوست و تثبیت رنگ خواهند شد؛

 • از پماد ویتامین A استفاده کنید.
 • در صورت تبخال زدن لازم است تا قرص مصرف کنید.
 • از کندن پوسته‌های لب به شدت خودداری کنید.
 • تا دو هفته از بالم لب استفاده کنید.
 • تا ترمیم کامل لب‌ها از لوازم آرایش استفاده نکنید.
 • لازم است تا خوب شدن کامل لب‌ها استخر نروید.
 • ۳ روز پس از میکروپیگمنتیشن لب صورت خود را نشویید.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن لب چقدر است؟

برای افزایش زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن لازم است تا آن را ترمیم کنید. ترمیم میکروپیگمنتیشن لب سبب تثبت رنگ و افزایش زمان ماندگاری آن خواهد شد. از مهم‌ترین نکات در ماندگاری میکروپیگمنتیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

نوع پوست شما: اگر لب‌های خشکی داشته باشید، در حین انجام پوست لب کنده خواهد شد. این موضوع رنگ‌پذیری لب‌ها را کاهش می‌دهد.

مطلب مرتبط >>>>  بهترین مرکز تاتو لب در تهران

زدن تبخال: در صورت داشتن سابقه تبخال بهتر است تا دو روز قبل خوردن قرص اسیکلوویر را شروع کنید و تا ۳ روز بعد نیز خوردن این قرص را ادامه دهید.

انتخاب زمان مناسب: مراجعه برای دریافت خدمات آرایش نیمه دائم در زمان قاعدگی، شیردهی و یا بارداری مناسب نیست. خانم‌های باردار که بطور کلی از انجام این اقدامات منع شده‌اند. در دوران قاعدگی نیز رنگ‌پذیری پوست به شدت کاهش می‌یابد.

تخصص پیگمنتر:در آرایش نیمه دائم تخصص پیگمنتر اهمیت بسیار زیادی دارد. میزان فشار و زاویه دست پیگمنتر در کیفیت نتیجه کار به شدت موثر است.

رنگ تاتو: هرچه رنگ مورد استفاده از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و پر رنگ‌تر باشد قطعا ماندگاری رنگ لب‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

مشاوره رایگان و استعلام هزینه میکروپیگمنتیشن لب

در صورتی که هنوز دو دل هستید و یا نیاز است که استعلام دقیقی از هزینه میکروپیگمنتیشن لب انجام دهید، می‌توانید با همکاران ما در سالن زیبایی چم در تماس باشید.

عمارت زیبایی چَم

درباره ما

توجه به سلیقه مشتری

سالن زیبایی چم، با بیش از 13 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه زیبایی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. یکی از مهمترین فاکتور های مجموعه ما این است که برای تمام توان مالی های متفاوت خدمات ویژه ای ارائه میدهیم. در خصوص کار زیبایی، سلامت موهای شما، بالاترین اولویت را برای ما دارد و ماندگاری کار و کیفیت مجموعه ما، از افتخارات ماست. منتظر حضور پر مهرتان هستیم.