بهترین سالن میکروبلیدینگ ابرو در شمال تهران

آنجه در این مقاله می خوانید.

میکروبلیدینگ ابرو توسط بهترین میکروبلیدینگ کار

در سالن زیبایی چم میکروبلیدینگ ابرو را توسط بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران و با استفاده از بهترین مواد انجام میدهیم و همین موضوع سبب شده به عنوان بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شمال تهران معرفی شویم. میکروبلیدینگ ابرو از روش‌های آرایش نیمه دائم است که با استفاده از آن می‌توانید فرم دلخواه برای ابروهایتان را داشته باشید. با استفاده از این روش زیبایی همیشه ابروهایی مرتب خواهید داشت و ظاهرتان آراسته است. اگر از فرم ابروهای خود خسته شده اید برای یک تغییر حسابی میتوانید به مرکز تخصصی چم مراجعه نمایید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو طبیعی ترین روش تاتو ابرو است که قسمت های خالی ابرو را پر می کند. در میکروبلیدینگ ابرو با استفاده از سوزن های استریل تیغ بلید بر روی پوست شیارهایی ایجاد شده و این شیارها با رنگ گیاهی مشابه با رنگ مو ابرو پر می شوند. زمان ماندگاری میکروبلیدینگ بین ۴ تا ۶ هسته است. برای افزایش زمان ماندگاری میکروبلیدینگ لازم است تا آن را ترمیم کنید. در سالن زیبایی چم از رنگ ارگانیک بدون سرب از بهتررین برندها استفاده میکنیم. با استفاده از این روش ابروها به صورت تار به تار شده و قسمت های خالی کاملا طبیعی پر می شوند.


مشاوره رایگان


میکروبلیدینگ ابرو در شمال تهران


هزینه میکروبلیدینگ ابرو


بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران


قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران

سالن زیبایی چم

مراحل میکروبلیدینگ ابرو

لازم است تا میکروبلیدینگ ابرو در یک مرکز تخصصی و توسط میکروبلیدینگ کار حرفه ای انجام شود. در سالن زیبایی چم با بهترین میکروبلیدینگ کار ها در تهران همکاری می کنیم. در نتیجه بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شمال تهران هستیم. خدمات میکروبلیدینگ ابرو توسط ما طی مراحل زیر به شما عزیزان ارائه می شود.

۱٫

مشاوره تخصصی

ابروهای شما توسط افراد متخصص بررسی می شومد تا بهترین روش ممکن برای اصلاح فرم ابروها را به شما پیشنهاد کنیم. همچنین آلبوم نمونه کارهای انجام شده توسط ما را میتوانید مشاهده کرده و سبک دلخواهتان را با دانش کافی انتخاب نمایید.

۲٫

طراحی ابروها

طراحی ابروها از مهم ترین مراحل میکروبلیدینگ ابرو است. پیگمنترهای ما در زمینه زیبایی شناسی چهره متخصص می باشند. این عزیزان با استفاده از ابزارهایی مانند کولیس،خط کش ژله ای ابرو، دیوایدر طراحی ابروها رابرای شما عزیزان انجام می دهند.

۳٫

مرحله بی حسی

در میکروبلیدینگ شیارهای پوستی ایجاد می شود. برای کاهش میزان درد در حین انجام کار از بهترین و باکیفیت ترین مواد بی حسی برای شما عزیزان استفاده می کنیم. این مواد علاوه بر بی حسی بالا در رنگ پذیری پوست شما تداخلی ایجاد نخواهند کرد.

مطلب مرتبط >>>>  میکروپیگمنتیشن لب چیست و چگونه انجام می‌شود؟

۴٫

انجام میکروبلیدینگ ابرو

در این مرحله با استفاده از دستگاه مخصوص و باکمک سوزن های یکبار مصرف بر روی پوست شیارهایی هماهنگ با مو ابروها ایجاد خواهد شد. سپس رنگدانه ها در پوست تزریق می شوند. کیفیت میکروبلیدینگ ابرو به نحوه و عمق ایجاد این شیارها بستگی دارد.

مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ

 • از اصلاح ابروهای خود یک هفته قبل از میکروبلیدینگ خودداری کنید.
 • هنگام مراجعه پوستی تمیز و بدون میکاپ داشته باشید.
 • قبل از مراجعه از نوشیدن کافئین و مشروبات الکلی پرهیز کنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید یا داروی بخصوصی مصرف می‌کنید حتما به پیگمنتر خود اطلاع دهید.
 • یک هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو از مصرف هرگونه رقیق کننده خون دوری نمایید.
 • قبل از مراجعه به سالن استحمام کنید، زیرا بعد از انجام میکروبلیدینگ باید تا یک هفته از تماس با آب خودداری کنید.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

 • از مرطوب نگه‌داشتن ناحیه تا ده روز خودداری کنید. در صورت دوش گرفتن صورت را خشک نگه دارید.
 • حداقل به مدت یک هفته از مصرف هرگونه لوازم آرایشی پرهیز کنید.
 • در صورت خارش ناحیه، آن را نخارانید.
 • تا زمان بهبودی کامل از شنا، تعریق زیاد و… دوری کنید.
 • موهای سر خود را از خط ابرو دور نگه دارید.
 • هر کرم دارویی یا مرهم درمانی را که طبق دستورالعمل پیگمنتر ارائه شده است، استفاده کنید.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

باید بدانید هزینه میکروبلیدینگ ابرو در سالن ها و مراکز زیبایی یکسان نیست. قیمت میکروبلیدینگ ابرو به تخصص پیگمنتر و مواد مورد استفاده بستگی دارد. در سالن زیبایی چم به عنوان بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شمال تهران توانستیم بهترین قیمت را ارائه کنیم. برای اطلاع از قیمت کافیست با ما در تماس باشید.

بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران

اگر می خواهید میکروبلیدینگ ابرو انجام دهید باید بهترین میکروبلیدینگ کار در تهران را پیدا کنید. کیفیت میکروبلیدینگ به شدت به تخصص، تجربه و حرفه ای بودن میکروبلیدینگ کار وابسته است. در سالن زیبایی چم با هدف ارائه بهترین خدمات، با بهترین میکروبلیدینگ کاران در تهران همکاری می کنیم. از ویژگی های همکاران ما در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

دقت و ظرافت در کار:

یک پیگمنتر حرفه‌ای باید بتواند ریزترین جزئیات را روی پوست ایجاد کند.

داشتن قدرت خلاقیت:

داشتن قدرت خلاقیت و تجسم بالا بسیار مهم است. قبل از پیاده‌سازی طرح باید بتوان آن را تجسم کرد.

سابقه کار:

سابقه کار برای یک پیگمنتر سبب افزایش مهارت و چیره‌دستی اوست.

مطلب مرتبط >>>>  بهترین مرکز تاتو ابرو در تهران

بروز بودن:

هر روزه مدل‌ها و تکنیک‌های زیادی روانه بازار هنر و زیبایی می‌شود. همگام بودن با متدهای روز جهان پاسخگوی نیاز مشتری است.

رضایت مشتریان:

رضایت مشتریانی که قبل از شما به این سالن مراجعه کرده‌اند؛ دلیل اعتبار پیگمنترهای سالن زیبایی چم است.

سالن زیبایی چم

بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو تهران

مرکز زیبایی چم با داشتن محیطی آرام، پرسنلی خوش‌رفتار، ارائه بهترین خدمات بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شمال تهران معرفی شده ایم.  ایجاد احساس رضایتمندی در کنار ارائه کار باکیفیت از مزیت‌های سالن زیبایی ما می‌باشد. هترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شمال تهران هستیم چراکه با بهترین گپیگمنترها همکاری می کنیم. همچنین خدمات ما با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی است. داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت در ارائه خدمات میکروبلیدینگ از ویژگی های متمایز ما است. ما بهترین مرکز میکروبلیدینگ سعادت آباد تهران هستیم که در تمام طول مدت ۳۴ سال رضایت شما برگ برنده‌مان بوده است. از ویژگی های اصلی ما در این مرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

مشاوره تخصصی:

ارائه خدمات آرایش دائم مستلزم مشاوره تخصصی است. در این مرکز به شما عزیزان خدمات مشاوره رایگان را ارائه می نماییم تا بتوانید بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

رفتار مناسب پرسنل:

رفتار مناسب پرسنل سالن نیز مهم است. یک سالن زیبایی زمانی می‌تواند خدمات باکیفیتی به شما ارائه کند که در رابطه خود با مشتری از تعامل کافی برخوردار باشد.

داشتن اطلاعات و دانش بروز:

خوشحالیم که توانستیم دوره‌های آموزشی در ایران و خارج کشور را برگزار کرده و در کنار آموزش به کارآموزان بر دانش فنی و اطلاعات متخصصین خود نیز بیافزاید.

مزایای میکروبلیدینگ ابرو در بهترین سالن شمال تهران

 • میکروبلیدینگ ابرو روشی موقتی و نیمه دائم است که به راحتی پاک می‌شود. دلیل این سهولت در پاک شدن ظرافت و سطحی بودن است. اما در روش‌های دیگر همانند تتو ابرو، به دلیل عمق ایجاد شده در سطح کار پاک کردن یا به اصطلاح امروزی ریمو کار مشکلات و درد بیشتری دارد.
 • در میکروبلیدینگ ابرو مزیتی که باعث جذب طرفداران زیادی شده این است که میکروبلیدینگ حالتی طبیعی، سه بعدی و ظریف در طرح و فرم ابروی شما زیباجو عزیز ایجاد می‌کند. اما این زیبایی تنها مختص متد میکروبلیدینگ نیست بلکه به پیگمنتری که این کار را انجام می‌دهد نیز بستگی دارد.
 • از آنجا که میکروبلیدینگ روشی است که با دست انجام می‌گیرد احتمال خطا بسیار کمتر است.
 • بخاطر اینکه خیلی سطحی بوده باعث ریزش ابرو نمی‌شود بلکه با تحریک سلول‌های آن قسمت باعث رویش مجدد موهای ابرو می‌شود.
مطلب مرتبط >>>>  بهترین سالن زیبایی سعادت آباد

سالن زیبایی چم

تصاویر قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

نمونه کارهای قبل و بعد انجام شده توسط ما در سالن زیبایی چم، تخصصی ترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.


تخصصی ترین خدمات میکروبلیدینگ ابرو


عوارض میکروبلیدینگ ابرو


قیمت میکروبلیدینگ ابرو با بهترین مواد


مزایای میکروبلیدینگ ابرو


میکروبلیدینگ ابرو با باکیفیت ترین مواد


میکروبلیدینگ ابرو با دوام بالا


میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز


میکروبلیدینگ ابرو به صورت حرفه ای


میکروبلیدینگ ابرو تخصصی در تهران


میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای


میکروبلیدینگ ابرو مشکی


هزینه میکروبلیدینگ ابرو سالن زیبایی چم

مشاوره رایگان

سوالات رایج شما عزیزان

در ادامه به پر تکرار ترین سوالات شما عزیزان در انجام میکروبلیدینگ پرداخته ایم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید از خدمات مشاوره رایگان مان نیز بهره ببرید.

نتیجه میکروبلیدینگ چه زمانی مشخص می شود؟

با توجه به ایجاد شیار بر روی پوست، جهت مشخص شدن نتیجه میکروبلیدینگ باید تا زمان ترمیم کامل پوست منتظر باشید. توجه کنید که بعد از انجام آن رنگ ابروها بسیار پر رنگ است. اما با گذشت زمان و ریختن پوسته ها رنگ طبیعی را مشاهده خواهید کرد.

میکروبلیدینگ به چه کسانی پیشنهاد نمی شود؟

در صورت داشتن هریک از مشلات زیر لازم است تا از انجام میکروبلیدینگ ابرو خودداری نمایید،

 • داشتن سابقه اگزما پوستی
 • افراد با پوست کلوئیدساز، اگزما، پسوریازیس
 • افراد دیابتی
 • خانم های باردار و شیرده
 • افرادی با عفونت های قارچی و یا زحم باز در قسمت ابروها

آیا میکروبلیدینگ سبب ریزش ابروها می شود؟

در صورت مراجعه به مراکز تخصصی میکروبلیدینگ و استفاده از مواد باکیفیت به هیچ عنوان شاهد ریزش ابرو نخواهید بود.

آیا می توان میکروبلیدینگ را پاک کرد؟

در صورت عدم رضایت از فرم ابروها پس از انجام میکروبلیدینگ، برای پاک کردن آن می توانید از خدمات ریموو تاتو ابرو استفاده نمایید. لازم است که حتما باید به مراکز معتبر ریموو مراجعه نمایید.

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

با توجه به ایجاد شیارهای پوستی قطعا این تکنیک درد خواهد داشت. میزان درد آن بستگی به تخصص پیگمنتر و فشاری که بر روی پوست ایجاد می کند نیز دارد. استفاده از مواد بی حسی قبل از میکروبلیدینگ با هدف از بین بردن در آن می باشد.

میکروبلیدینگ با تاتو ابرو متفاوت است؟

باید گفت که میکروبلیدینگ نوعی تاتو ابرو است. با این تفاوت که این تکنیک به صورت دستی و با استفاده از دسته تیغ انجام می شود. همچنین میکروبلیدینگ کاملا طبیعی تر از تاتو است.

تفاوت میکروبلیدینگ با تاتو در چیست؟

میکروبلیدینگ نوعی تاتو است. با این تفاوت که این روش به صورت دستی انجام می شود. لازم به ذکر است که میکرو بسیار طبیعی تر نیز میباشد.

عمارت زیبایی چَم

درباره ما

توجه به سلیقه مشتری

سالن زیبایی چم، با بیش از 13 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه زیبایی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. یکی از مهمترین فاکتور های مجموعه ما این است که برای تمام توان مالی های متفاوت خدمات ویژه ای ارائه میدهیم. در خصوص کار زیبایی، سلامت موهای شما، بالاترین اولویت را برای ما دارد و ماندگاری کار و کیفیت مجموعه ما، از افتخارات ماست. منتظر حضور پر مهرتان هستیم.