بهترین مرکز تاتو ابرو در تهران

آنجه در این مقاله می خوانید.

تاتو ابرو به صورت تخصصی توسط بهترین تاتو کار ابرو در تهران در سالن زیبای چم انجام می‌شود. سالن زیبایی چم با بهترین خدمات توانسته به ‌عنوان مرکز تخصصی ابرو و بهترین مرکز تاتو در تهران معرفی شود. اگر می‌خواهید فرم دهی ابرو با تاتو را انجام دهید بهتر است تحقیق کرده و بهترین مرکز را بیابید. از خدمات ما در سالن چم همکاری با بهترین طراح ابرو در تهران است تا بتواند بهترین فرم ممکن را برای ابروهای شما طراحی کند. در صورتی که می‌خواهید ظاهری جذاب و همیشه آراسته داشته باشید کافیست به بهترین مرکز تاتو ابرو در شمال تهران مراجعه نمایید.

تاتو ابرو در تهران
تاتو ابرو در تهران

قیمت تاتو ابرو

قیمت تاتو ابرو به مواد تاتو، تکنیک انتخابی شما، مهارت و سابقه تاتو کار و نواقص ابروهایتان بستگی دارد. از دیگرنکات تاثیرگذار بر قیمت تاتو، هزینه ترمیم آن است. چراکه برای ترمیم باید هزینه جداگانه پرداخت کرد. توجه داشته باشید که هرچه مواد تاتو بهتر باشد، قطعا ماندگاری تاتو نیز برای شما بیشتر خواهد بود. در سالن زیبایی چم به عنوان بهترین مرکز تاتو در تهران، از باکیفیت‌ترین برندهای تاتو استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید بهترین قیمت تاتو ابرو در تهران را با عالی‌ترین کیفیت با ما در سالن زیبایی چم توسط بهترین تاتو کاران تجربه کنید.

بهترین تاتو کار ابرو در تهران

تخصص تاتو کار ابرو در نتیجه نهایی از مهم‌ترین موارد است. در سالن زیبایی چم با بهترین تاتو کاران ابرو در تهران همکاری می‌نماییم که بهترین طراح ابرو در تهران نیز هستند. با تخصص در زمینه زیبایی شناسی، بهترین حالت ابرو متناسب با فرم چهره تان را برایتان طراحی می‌نمایند. از اصلی‌ترین ویژ‌گی‌های تاتو کاران ابرو سالن زیبایی چم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

بهترین مرکز تاتو ابرو در شمال تهران

۱٫

مدرک بین‌المللی

تاتو کاران ابرو سالن زیبایی چم دارای مدارک بین‌لمللی از معتبرترین مراکز آموزشی جهان و تعلیم دیده توسط بزرگترین اساتید تاتو در سراسر جهان می‌باشند.

مطلب مرتبط >>>>  بهترین مرکز پاک کردن تاتو در تهران

۲٫

سابقه کار بالا

سابقه کار داشتن یکی از اولویت‌های مهم برای تجربه کافی است. هرچقدر سابقه کاری یک تاتوکار بیشتر باشد اعتماد کردن به ایشان آسان‌تر می‌شود.

۳٫

فشار دست مناسب

یک تاتو کار حرفه‌ای باید تسلط کافی بر فشار دست خود داشته باشد. اگر فشار دست تاتو کار زیاد باشد سبب گود شدن و اسکار پوستی خواهد شد. همکاران ما در این زمینه تخصص کافی را دارند.

مرکز تخصصی ابرو در سعادت آباد تهران

بهترین مرکز تاتو ابرو در تهران
بهترین مرکز تاتو ابرو در تهران

در سالن زیبایی چم با ارائه خدمات تخصصی تاتو ابرو به عنوان بهترین مرکز تخصصی ابرو در تهران معرفی شویم. ما در این مرکز دارای مجوزهای لازم از نظر بهداشتی و تخصصی هستیم. با توجه به حجم مشتریان زیادی که دارید تمامی پالت رنگی تاتو در سالن موجود است و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید رنگ تاتو مد نظرتان را انتخاب کنید. ما بهترین ها را به مشتریان خود ارائه می نماییم چراکه میدانیم لایق آن هستند.

 • مجوز رسمی از سازمان بهداشت و فنی حرفه‌ای کشور
 • رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی
 • استفاده از تجهیزات یکبار مصرف
 • استفاده از رنگ‌های تاتودارای مجوز از سازمان بهداشت جهانی
 • بکار بردن بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی
 • طراحی ابرو با استفاده از تخصصی‌ترین تجهیزات
 • تاتوکاران ما در سالن آرایشی چم به گونه‌ای تاتوی ابروی شما عزیزان را انجام می‌دهند که دیگر مشکل ریزش ابرو را نداشته باشید.

نکات مهم قبل از انجام تاتو

میکرو ابرو

لازم است تا قبل از تاتو نکات زیر را رعایت نمایید، در این صورت دوام آن بیشتر خواهد شد و در حین کار نیز دردی را احساس نخواهید کرد؛

 • باید قبل از انجام تاتو با پزشک و متخصص پوست خود نیز مشورت کنید.
 • بهتر است از مصرف مواد کافئینی مانند چای یا قهوه خودداری کنید.
 • از داروهایی که باعث تحریک پوست می‌شوند استفاده نکنید.
 • بهتر است قبل از انجام تاتو از قرص‌های ضد حساسیت مانند هیدروکسی زین مصرف کنید.
 • اگر لایه برداری پوست انجام داده‌اید تاتو انجام ندهید.
 • در دوران قاعدگی برای انجام تاتو مراجعه نکنید.
 • اگر باردار هستید لازم است تا حتما با پزشک خود مشورت کنید و در سه ماهه اول بارداری به هیچ عنوان تاتو انجام ندهید.
مطلب مرتبط >>>>  میکروبلیدینگ ابرو در سعادت آباد

مراقبت بعد از تاتو ابرو

با رعایت نکات مراقبت بعد از تاتو، پوست شما سریع‌تر ترمیم خواهد شد و ماندگاری تاتو نیز بسیار بیشتر می‌شود. از مهم‌ترین نکات در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • بهتر است روزی سه بار از پاد معرفی شده توسط پیگمنتر استفاده نمایید.
 • سه روز اول، از شستشوی ابروی تاتو شده خودداری کنید.
 • به مدت ۱ هفته از رفتن به استخر خودداری کنید.
 • از کندن و خاراندن پوست‌های ایجاد شده در محل تاتو جدا خودداری کنید.

انواع مدل تاتو ابرو​

با توجه به اینکه ابروها مدل متفاوتی دارند و مشکلات ابروها مشابه هم نیست، روش‌های مختلفی از تاتو این روزها ابداع شده است. تا شما عزیزان بتوانید بهترین نمونه ممکن را برای ابروهای خود انتخاب نمایید. از نمونه انواع مدل تاتو ابرو قابل ارائه توسط ما در سالن زیبایی چم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

مرکز تخصصی ابرو در تهران

میکروپیگمنتیشن ابرو

مرکز تخصصی ابرو در تهران

هاشور ابرو

مرکز تخصصی ابرو در تهران

فیبروز ابرو

مرکز تخصصی ابرو در تهران

میکروبلیدینگ ابرو


مشاوره رایگان انتخاب بهترین سبک تاتو

عوارض تاتو ابرو

مراجعه به یک مرکز تخصصی تاتو یکی از مهم‌ترین موارد است. در صورت مراجعه به مراکز نامعتبر مشکلات زیر را تجربه خواهید کرد؛

 • شکل ظاهری نامناسب ابرو، به همین دلیل است که در سالن زیبایی چم قبل از انجام به طور دقیق طراحی ابرو برای شما انجام می‌شود.
 • کمرنگ شدن تاتو از دیگر مشکلاتی است که ممکن است ایجاد شود. اما در مرکز تخصصی تاتو ابرو چم با استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد محال است چنین تجربه‌ای را داشته باشید.
 • انتقال عفونت و بیماری در صورت عدم استفاده از تجهیزات یکبار مصرف و عدم رعایت موارد بهداشتی از طریق تاتو امکان‌پذیر است.
 • حساسیت به جوهر تاتو از دیگر نکات در این زمینه می‌باشد. به همین دلیل در سالن چم خدمات مشاوره قبل از تاتو را ارائه می‌نماییم تا اطلاعات دقیقی از حساسیت‌های پوستی شما عزیزان به دست آورده و از بروز چنین مشکلی جلوگیری نماییم.
 • ایجاد اسکار و فرورفتگی پوست که به دلیل فشار نامناسب تاتو کار ایجاد می‌شود. تمامی تاتو کاران ما افراد متخصص و با تجربه هستند و به هیچ عنوان چنین مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد.
مطلب مرتبط >>>>  میکرو ابرو دخترانه

فواید تاتو ابرو

از فواید تاتو ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • با این تکنیک ابروهای شما ظاهری بسیار زیبا و طبیعی خواهند داشت و همیشه آراسته و منظم هستند. همچنین تمامی معایب ابرو با این روش از بین خواهند رفت.
 • قیمت تاتو ابرو بسیار مناسب می‌باشد. و دیگر نیازی به پرداخت هزینه بابت خرید لوازم آرایش ابرو ندارید.
 • دیگر به لوازم آرایش ابرو نیاز نخواهید داشت و این شما را از خطر مواد شیمییا دور خواهد کرد.

بهترین مرکز ابرودر شمال تهران

تصاویر قبل و بعد از تاتو ابرو

از آنجایی که تاتو ابرو بعنوان یکی از روش‌های زیبایی در چهره از محبوبیت زیادی در میان خانم‌ها برخوردار ‌است، برخی از نمونه کارهایمان در سالن زیبایی چم، تخصصی ترین مرکز ابرو در تهران را در ادامه برای شما قرار داده‌ایم.

بهترین-مرکز-تاتو-ابرو-در-شمال-تهران
انواع مدل تاتو ابرو
بهترین طراح ابرو در تهران
بهترین طراح برای تاتو ابرو
بهترین مرکز تاتو ابرو در سعادت آباد
بهترین مرکز تاتو ابرو در شمال تهران
تاتو ابرو با بهترین رنگ تاتو
تاتو ابرو با بهترین مواد
تاتو لب با عالی ترین کیفیت
عوارض تاتو ابرو
فرم دهی ابرو با تاتو ابرو
فواید تاتو ابرو
قیمت تاتو ابرو در تهران

عمارت زیبایی چَم

درباره ما

توجه به سلیقه مشتری

سالن زیبایی چم، با بیش از 13 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه زیبایی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. یکی از مهمترین فاکتور های مجموعه ما این است که برای تمام توان مالی های متفاوت خدمات ویژه ای ارائه میدهیم. در خصوص کار زیبایی، سلامت موهای شما، بالاترین اولویت را برای ما دارد و ماندگاری کار و کیفیت مجموعه ما، از افتخارات ماست. منتظر حضور پر مهرتان هستیم.